درباره ما

موسسین شرکت سانا گستر جم در سال ۱۳۹۴ در جهت حضور در عرصه کارآفرینی و رشد تولید محصولات داخلی، بر آن شدند تا فرصتهای جدیدی در بازار بکر صنعت شوینده ایجاد کرده و قدم های ارزنده ایی در شکوفایی، رشد و پیشرفت کشور بر دارند. مرتفع نمودن نیاز های ایران عزیز و جلوگیری از وابستگی این صنعت به واردات و پیرو آن جلوگیری از خروج ارز از اهداف دیگر این مجموعه می باشد. پس از رای زنی های زیاد و مطالعات فراوان و با بکارگیری مهندسین جوان متبحر، خوش فکر و خلاق و راه اندازی خطوط تمام اتوماتیک و آزمایشگاه مکانیزه و مدرن در زمینه تولید انواع پمپ غلیظ پاش ، پمپ رقیق پاش و پمپ تریگر تجربیات ارزنده ایی حاصل شد تا جاییکه امروزه با بهره مندی از تجربیات گذشته و استعداد های تولیدی بالا، اقدام به  تجهیز کارخانه با پیشرفته ترین تکنولوژی روز و دستگاه های تمام رباتیک نمودیم. تولید انواع پمپ های غلیظ پاش و رقیق پاش با کیفیت قابل رقابت با نمونه وارداتی و با ظرفیت تولید بالا، دست آوردی است که ساناگستر در کارنامه خود به ثبت رساند. اما گروه تولیدی و صنعتی سانا گستر جم به این امر بسنده نکرده و جهت بهره وری بیشتر و افزایش کیفیت محصولات خود برای اولین بار در ایران و بعنوان اولین و تنها تولید کننده این محصول اقدام به طراحی، ساخت و تولید انواع پمپ تریگر تمام پلاستیکی با حذف فنر فلزی نموده به این که بتواند گام بلندی از موفقیت و پیشرفت در این صنعت بردارد.

همچنین ما در ساناگستر به لطف دانش و تجربه مهندسین عزیز کشورمان قادر به طراحی طرح های جدید و ایجاد قالب در خود شرکت هستیم این امر کمک موثری به پیشبرد اهداف تولیدی شرکت نموده و محصولات ساناگستر به روز و غیر تکراری می نماید.استفاده از مواد پلی پروپیلن با کیفیت بعنوان ماده اولیه مورد نیاز برای تزریق پلاستیک نیز به جهت تولید انواع پمپ غلیظ پاش و پمپ تریگر نیز از نکات حائز اهمیت است که تیم کنترل کیفیت شرکت بسیار به آن توجه دارد.استفاده از ماشین آلات تولید و مونتاژ خودکار از دیگر دست آورد های ساناگستر است. بدین ترتیب به جای بکارگیری فرایند های سنتی که در صنعت تزریق  پلاستیک مرسوم و عموما خطای نیروی انسانی در آن مشاهده می شود، استفاده از خط تولید تمام مکانیزه دقت تولید محصولات را افزایش داده که نهایتا منجر به افزایش کیفیت آن خواهد شد. همچنین در اختیار داشتن فرایند تست ALL QUC و دستگاه های مرتبط با این حوزه برتری دیگری که به کمک آن قادر خواهیم بود تا محصولات معیوب را از قبل شناسایی کرده و از چرخه تولید حذف کنیم و محصولات تماما سالم و تست شده را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.


 استفاده از مواد اولیه پلی پروپلین در ساخت قطعات اصلی, پیستون LDPE و فنر از جنس استنلس استیل S302 نیز ابتکار دیگری است که ساناگستر در پیشرو است. بدین ترتیب فنر و سایر تجهیزات فلزی که در ساخت انواع محصولات غلیظ پاش و رقیق پاش مورد استفاده قرار می گرفت حذف می شود و به جای آن ها از قطعات پلاستیکی استفاده می شود. این امر بهبود ویژه ای در تولید این محصولات ایجاد می کند زیرا که به مرور زمان قطعات فلزی با محلول واکنش داده و منجر به تولید بوی بد، شکل ظاهری نامناسب و همچنین از رفتن سلامت و صحت محلول می شوند که در مصارفی مانند محصولات بهداشتی و حوزه سلامت امر بسیار مهمی است. تجهیزات پلاستیکی از این امر مستثنی هستند و با مایع و محلول داخل مخزن واکنش شیمیایی برقرار  نمی کنند. امید است که با این روش به بهترین محصول نهایی در بالاترین سطح کیفیت دست یابیم.

تیم تخصصی فروش مجموعه ساناگسترجم این امکان را دارد تا با ارائه مشاوره تخصصی شما را در انتخاب محصول مورد نظر راهنمایی نماید. شما عزیران می توانید از طریق شماره های ذیل با مجموع ساناگستر در ارتباط باشید.

 • دفتر مرکزی: آقای رحیمی: ۰۰ ۶۵ ۹۶۴ – ۰۹۱۲
  دفتر مرکزی: آقای هذبی: ۴۴ ۵۶ ۱۰۰ – ۰۹۱۲
 • واحد فروش: ۰۶ ۸۵ ۰۹ ۲۲ – ۰۲۱
 • واحد فروش: ۴۳ ۱۱ ۵۳۳ – ۰۹۱۲

همچنین علاوه بر انتخاب انواع پمپ غلیظ پاش و پمپ تریگر که از محصولات اصلی شرکت می باشد، شما عزیزان می توانید از طرح های مختلف محصولات ما نیز دیدن فرمایید که عبارتند از:

 • پمپ تریگر طرح T1
 • پمپ تریگر طرح T2
 • پمپ غلیظ پاش طرح Galaxy
 • پمپ غلیظ پاش طرح Rock
 • پمپ غلیظ پاش طرح Bambo
 • پمپ غلیظ پاش طرح Flower
 • پمپ غلیظ پاش طرح Classic
 • پمپ غلیظ پاش طرح Aluminum